Prosimy o pomoc finansową dla naszej znajomej Pani Sylwii, która jest młodą mamą, a zmaga się z nowotworem złośliwym sutka. Poznajcie jej historię:

Mam na imię Sylwia. Jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek i żoną wspaniałego człowieka. Nasz cudowny, rodzinny świat rozpadł się na milion kawałków wraz z diagnozą jaką usłyszałam we wrześniu 2023 roku. Dowiedziałam się, że mam raka piersi.

W listopadzie rozpoczęłam walkę o życie. Wcześniej przeszłam pełną diagnostykę w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu. Właśnie jestem w trakcie chemioterapii. To bardzo ciężkie leczenie zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym.

Przede mną operacja piersi, a potem badanie histopatologiczne wyciętego guza. W zależności od jego wyników czeka mnie radioterapia, hormonoterapia, immunoterapia bądź jeszcze inne leczenie zależne od wyniku pooperacyjnego.

Droga do wyzdrowienia jest jeszcze długa i aby wspomóc leczenie, korzystam z rozwiązań dodatkowych takich jak suplementacja, wlewy witaminowe, hipertermia. Są to rzeczy nierefundowane, które opłacam sama. Miesięczny koszt to około 6 tysięcy złotych. Przede mną również nierefundowana operacja profilaktyczna drugiej piersi.

WPŁAT MOŻNA DOKONYWAĆ PRZEZ STRONĘ SIEPOMAGA i można także odpisać na leczenie Pani Sylwii 1,5% podatku: http://www.siepomaga.pl/sylwia-witczak-kalman