XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 PAŹDZIERNIKA 2020

• W niedziele Msze święte o 7, 9, 11:30 i 16.
  • Nabożeństwa różańcowe o godz. 16:00, od poniedziałku do soboty, a w niedzielę o godz. 15:30.
  • Niedziela 18 października rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele, szczególną modlitwą otoczymy dzieła misyjne i misjonarzy.
  • W czwartek 22 października Dzień Modlitwy Kół Żywego Różańca. Zapraszamy Siostry do prowadzenia różańca
  • WYPOMINKI I INTENCJE NA 2021 ROK, MOŻNA ZAMAWIAĆ OD 19 PAŹDZIERNIKA.

DRODZY PARAFIANIE!
PAMIĘTAJMY, ŻE WSZYSCY UCZESTNICY LITURGII ZOBOWIĄZANI SĄ ZAKŁADAĆ MASECZKI
MOŻEMY TAKŻE PRZEŻYWAĆ MSZE ŚWIĘTĄ NA PLACU WOKÓŁ ŚWIĄTYNI, PAMIĘTAJĄC JEDNOCZEŚNIE O OBOWIĄZUJĄCYCH ODSTĘPACH 1,5 METRA OD KOLEJNEJ OSOBY.

ODESZLI DO PANA

21 PAŹDZIERNIKA 2020 ROKU, ODESZŁA DO PANA W WIEKU 78 LAT, NASZA RODACZKA

CELINA SELIGA

POCHODZĄCA Z ŁOJKOWA

Msza Święta za Zmarłą będzie sprawowana w sobotę o godz. 13:00. Przed Mszą Świętą o godz. 12:50, nastąpi wprowadzenie Ciała Zmarłej do kościoła.

Po Mszy Św. nastąpi odprowadzenie trumny z ciałem Zmarłej na miejscowy cmentarz.

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE. A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ JEJ ŚWIECI.

10 PAŹDZIERNIKA 2020 ROKU, ODSZEDŁ DO PANA W WIEKU 89 LAT, NASZ PARAFIANIN

JAN DYJAS

Z POTWOROWA Z UL. SZKOLNEJ

Msza Święta za Zmarłego była sprawowana we wtorek o godz. 12:00. Przed Mszą Świętą o godz. 11:50, nastąpiło wyprowadzenie Ciała Zmarłego z kaplicy przedpogrzebowej i wprowadzenie do kościoła.

Po Mszy Św. nastąpiło odprowadzenie trumny z ciałem Zmarłego na miejscowy cmentarz.

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE. A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ MU ŚWIECI.

1 PAŹDZIERNIKA 2020 ROKU, ODSZEDŁ DO PANA W WIEKU 72 LAT, NASZ PARAFIANIN

STANISŁAW CIARKOWSKI

ZE RDZOWA

Msza Święta za Zmarłego była sprawowana w sobotę 3 października o godz. 12:00. Przed Mszą Świętą o godz. 11:50, nastąpiło wyprowadzenie Ciała Zmarłego z kaplicy przedpogrzebowej i wprowadzenie do kościoła.

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE. A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ MU ŚWIECI.

NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM. AMEN.

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE.

W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.

W NASZEJ PARAFII NIE PRZYJMUJEMY MSZY ŚWIĘTYCH GREGORIAŃSKICH(30 MSZY) NA 2021R. I NA LATA NASTĘPNE.