XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 LIPCA 2020

• W niedziele Msze święte o 7, 9, 11:30 i 16.
  • 6 sierpnia – czwartek – Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7 i 9. I czwartek miesiąca – dzień modlitw za kapłanów i o powołania – szczególna prośba bp Henryka Tomasika o modlitwę.
  • 7 sierpnia – I piątek miesiąca – spowiedź od 6:30 do 7:00 i od 17:00 do 18:00. Msze św. o 7 i 18.
  • Dziękujemy młodzieży przystępującej do bierzmowania i rodzicom, za ofiarę 800 zł dla parafii. O tym na jaki cel zostanie przeznaczony dar, poinformujemy w późniejszym czasie.

DRODZY PARAFIANIE!

PAMIĘTAJMY, ŻE WSZYSCY UCZESTNICY LITURGII ZOBOWIĄZANI SĄ ZAKŁADAĆ MASECZKI OCHRONNE.

MOŻEMY TAKŻE PRZEŻYWAĆ MSZE ŚWIĘTĄ NA PLACU WOKÓŁ ŚWIĄTYNI, PAMIĘTAJĄC JEDNOCZEŚNIE O OBOWIĄZUJĄCYCH ODSTĘPACH 2 METRÓW OD KOLEJNEJ OSOBY.

4 SIERPNIA 2020 ROKU, ODESZŁA DO PANA W WIEKU 90 LAT, NASZA PARAFIANKA,

Ś.P.
ZOFIA DRABIK

Z DŁUSKIEJ WOLI – Z PRZERWY

Msza Święta za Zmarłą będzie sprawowana w piątek 7 sierpnia o godz. 11:00. Przed Mszą Świętą o godz. 10:50, nastąpi wyprowadzenie Ciała Zmarłej z kaplicy przedpogrzebowej i wprowadzenie do kościoła.

Po Mszy Św. nastąpi odprowadzenie trumny z ciałem Zmarłej na miejscowy cmentarz.

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE. A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ JEJ ŚWIECI.

NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM. AMEN.

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE. W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.

⇒ W NASZEJ PARAFII NIE PRZYJMUJEMY MSZY ŚWIĘTYCH GREGORIAŃSKICH(30 MSZY) NA 2020R. I NA LATA NASTĘPNE, Z POWODU BRAKU MIEJSCA.