XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA ”ROK C” – 20 PAŹDZIERNIKA 2019R.

• Trwa miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. W naszym kościele nabożeństwa codziennie o godz. 16:00, a po nich Msza Św. W niedzielę nabożeństwo o godz. 15:30. Dzieci uczęszczające na różaniec zbierają naklejki z tajemnicami różańcowymi
  • 20 października w niedzielę na Mszy Św. o godz. 11:30, podczas uroczystej Sumy swój Jubileusz 50-lecia złożenia ślubów zakonnych będzie obchodzić nasza Rodaczka Siostra Hiacynta Kośla.
  • 26 października w sobotę o godz. 11:00 zbiórka ministrantów.

19 PAŹDZIERNIKA 2019 ROKU, W WIEKU 85 LAT, ODSZEDŁ DO PANA NASZ PARAFIANIN

ADAM CIECHOWICZ

ZE RDZOWA

Modlitwy w kaplicy przedpogrzebowej odbędą się we wtorek 22 października o godz. 12:50. Potem wyprowadzenie Ciała i Msza Święta za Zmarłego Adama będzie sprawowana o godz. 13:00.

Po Mszy Św. nastąpi odprowadzenie trumny z ciałem Zmarłego na miejscowy cmentarz.

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE. A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ MU ŚWIECI.

21 PAŹDZIERNIKA 2019 ROKU, W WIEKU 87 LAT, ODESZŁA DO PANA NASZA PARAFIANKA

NATALIA CIECHOWICZ

ZE RDZOWA

Modlitwy w kaplicy przedpogrzebowej odbędą się w środę 23 października o godz. 12:50. Potem wyprowadzenie Ciała i Msza Święta za Zmarłą Natalię będzie sprawowana o godz. 13:00.

Po Mszy Św. nastąpi odprowadzenie trumny z ciałem Zmarłej na miejscowy cmentarz.

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE. A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ JEJ ŚWIECI.

5 CZERWCA 2019 ROKU

W 65 ROKU KAPŁAŃSTWA I 90 ROKU ŻYCIA,

OPATRZONY SAKRAMENTAMI ŚWIĘTYMI ODSZEDŁ DO PANA

KSIĄDZ PRAŁAT STEFAN SZARY

DŁUGOLETNI PROBOSZCZ I REZYDENT

PARAFII ŚW. DOROTY W POTWOROWIE

W sobotę 8 czerwca o godz. 12:00 pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Tomasika celebrowana była Msza Święta za Zmarłego śp. Księdza Prałata Stefana Szarego.

Po Mszy Św. nastąpiło odprowadzenie trumny z ciałem Zmarłego na miejscowy cmentarz.

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE. A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ MU ŚWIECI.

NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM. AMEN.

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE. W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.

⇒ W NASZEJ PARAFII NIE PRZYJMUJEMY MSZY ŚWIĘTYCH GREGORIAŃSKICH(30 MSZY) NA 2020R. I NA LATA NASTĘPNE Z POWODU BRAKU MIEJSCA.