III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 7 MARCA 2021

• W niedzielę Msze Św. o godz. 7, 9, 11:30 i 16. Gorzkie żale o godz. 15:30 z kazaniem pasyjnym.
  • W niedzielę 7 marca na Mszy Św. o godz. 11:30 – Msza Św. za Parafian z Łojkowa, o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę NMP, z racji kolędy.
  • W niedzielę 14 marca na Mszy Św. o godz. 11:30 – Msza Św. za Parafian z Dłuska Wola, o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę NMP, z racji kolędy.
  • Droga krzyżowa w piątki o godz. 16:00.
  • Dzieci podczas drogi krzyżowej i gorzkich żali będą otrzymywać obrazki, które będą wklejać do książeczki, którą otrzymają na pierwszym nabożeństwie drogi krzyżowej.
  • I piątek miesiąca – spowiedź z rana od 6:30 do 7:30, i od godz. 15:30.
  • I sobota miesiąca – wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 7:00 i adoracja do godz. 9:00.
  • W sobotę 6 marca o godz. 10:30 spotkanie z kandydatami na ministrantów, a o godz. 11:15 z ministrantami.
  • W niedzielę 28 lutego po Mszy św. o godz. 9, spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami.
  • Dzieci przygotowujące się do przyjęcia Komunii Św. składają podpisy w zakrystii – zaznaczając tym samym swoją obecność.

W TYM MIESIĄCU ODESZLI DO PANA:

2 MARCA 2021 ROKU, ODSZEDŁ DO PANA W WIEKU 80 LAT, NASZ PARAFIANIN

Ś.P.
WŁADYSŁAW KWAPIS

Z DŁUGIEGO

Msza Święta za Zmarłego była sprawowana w czwartek 4 lutego o godz. 13:30. Przed Mszą Świętą o godz. 13:20, nastąpiło wyprowadzenie Ciała z kaplicy przedpogrzebowej i wprowadzenie do kościoła.

Po Mszy Św. nastąpiło odprowadzenie trumny z ciałem Zmarłego na miejscowy cmentarz.

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE. A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ MU ŚWIECI.

NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM. AMEN.

1 MARCA 2021 ROKU, ODESZŁA DO PANA W WIEKU 95 LAT, NASZA PARAFIANKA

Ś.P.
BRONISŁAWA STOLARCZYK

Z GRABOWEJ – MAMA SIOSTRY DOROTY

Msza Święta za Zmarłą była sprawowana w czwartek 4 marca o godz. 11:00. Przed Mszą Świętą o godz. 10:50, nastąpiło wyprowadzenie Ciała zmarłej z kaplicy przedpogrzebowej i wprowadzenie do kościoła.

Po Mszy Św. nastąpiło odprowadzenie trumny z ciałem Zmarłej na miejscowy cmentarz.

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE. A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ JEJ ŚWIECI.

NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM. AMEN.

PROSIMY OSOBY, KTÓRE ZAMAWIAŁY MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE.

W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.

W NASZEJ PARAFII NIE PRZYJMUJEMY MSZY ŚWIĘTYCH GREGORIAŃSKICH(30 MSZY) NA 2021R. I NA LATA NASTĘPNE.

DRODZY PARAFIANIE!
PAMIĘTAJMY, ŻE WSZYSCY UCZESTNICY LITURGII ZOBOWIĄZANI SĄ ZAKŁADAĆ MASECZKI
MOŻEMY TAKŻE PRZEŻYWAĆ MSZE ŚWIĘTĄ NA PLACU WOKÓŁ ŚWIĄTYNI.