PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE. W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.

29 LISTOPADA – 5 GRUDNIA 2021R.

Poniedziałek 29.11

6:30 – + Zofię Antoniego Józefa Pająków, Helenę Józefa Stanisława Stanisławę Franciszkę Turków, Janinę Rylską.

7:00 – + Janinę Stanisławę Henryka Kałuzińskich, Edwarda Aleksandrę Piotra Stefańskich, Katarzynę Pawła Koryckich, Stefanię Tadeusza Woźniaków.

Wtorek 30.11 Święto św. Andrzeja, apostoła

6:30 – + Mariana Grzegorczyka.

7:00 –+ Janinę Sobczak – od siostry Heleny.

Środa 1.12

6:30 – + Kazimierę Tadeusza Klimków.

7:00 – + Władysława Katarzynę w 11 r. śm. Kazimierza Karolinę Helenę Kopytowskich, Józefa Janinę Władysława Snopczyńskich.

7:00 – + Jana Zająca, zm. Zająców i Fatków.

Czwartek 2.12

6:30 – + Tadeusza Jana Mariannę Solińskich, Władysława Stanisławę Urbańczyków.

7:00 – dzięk.-błag. w intencji Józia z rodziną i rodzeństwa z prośbą o Boże błog. zdrowie i opiekę NMP – od siostry Laskowskiej.

Piątek 3.12 Wsp. św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

I piątek miesiąca

6:30 – + Andrzeja w 7 r. śm. i Celinę Świerczyńskich.

7:00 – dzięk.-błag. z prośbą o Boże błog. zdrowie i opiekę NMP dla Rodzin Gniadków i Janczarów.

15:00 – Spowiedź.

16:00 – + Janinę Mariana Piotra Łagodów.

Sobota 4.12 I sobota miesiąca

6:30 – + Wiesława w 6 r. śm. i Stanisława Bieńkowskich.

7:00 – + Zofię Stefańską – od rodz. i uczest. pogrzebu.

II NIEDZIELA ADWENTU – 5.112

7:00 – + Mariannę Tomczyk – od Zelatorek z KŻR Potworów.

9:00 – + Stanisławę Edwarda Kawińskich, Józefa Wasilewskiego.

11:30 – Za Parafian Rodaków i Gości.

16:00 – + męża Stanisława, syna Krzysztofa, rodziców Józefa Bronisławę, syna Mariana Gniadków.

UWAGA !!!

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE.
W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.