PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE. W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.

INTENCJE MSZALNE 15 – 21 SIERPNIA 2022R.

Poniedziałek 15.08

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

7:00 – + Krystynę Tkaczyk w 1 r. śm. – od syna Marcina.

9:00 – + Kazimierza Lesiaka, Aleksandrę Piotra Zdzisława Mieczysława Edwarda Stefańskich.

11:30 – dzięk.-błag. dla Marii i Tadeusza Popisów w 50 r. ślubu z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatów.

11:30 – Chrzest Nikodema Leona Wójciaka z Mokrzca.

16:00 – + Katarzynę Papis z racji ur., Dariusza Fiołka.

Wtorek 16.08

6:30 – + Zofię Derlecką w 11 r. śm.

7:00 –+ Jana Janinę Milczarskich, Antoninę Stanisława Michalinę Grzegorczyków.

Środa 17.08 Wsp. św. Jacka, prezbitera

6:30 – + Zdzisława Krzysztofa Zofię Stanisława Bocheńskich.

7:00 – + Stanisława Ciarkowskiego w 10 r. śm., Stefanię Jana Raków, Grażynę Klimek.

Czwartek 18.08

6:30 – + Mieczysława Sobczaka w k.r.śm., Mariannę Stanisława Sipaków.

7:00 – + Helenę Bolesława Kazimierę Jana Bobrowskich, Joannę Stanisława Kazimierza Cecylię Nowaków.

Piątek 19.08

6:30 – + Mariannę Henryka Jana Władysława Rajkowskich, Jadwigę Kazimierza Piejaków, d i b.

6:30 – + Mirosława Bocheńskiego – od rodz. i uczest. pogrz.

7:00 – dzięk.-błag. dla Beaty i Sławomira Lipińskich w k.r. ślubu z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatów, ich dzieci i wnuków Zosi i Adasia.

7:00 – + Józefę Stanisława Sobczaków, Stanisławę Stanisława Mariannę Rusów, braci szwagrów, d i b, zm. z rodz. Sobczaków i Rusów.

Sobota 20.08 Wsp. św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

6:30 – dziękczynna za zbiory, błagalna do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Najświętszego Serca Matki Bożej o błogosławieństwo Boże, łaski i zdrowie dla członkiń KŻR p. Anny Fila ze Rdzowa i dla ich rodzin.

7:00 – + Stanisława Grzegorczyka w 14 r. śm.

13:00 – Chrzest Michała Sołdrzyńskiego.

16:00 – Msza ślubna: Małgorzata Skrzyniarz i Grzegorz Rygalski.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.08

7:00 – dzięk.-błag. dla Doroty i Dariusza Broćków w 30 r. ślubu z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatów.

9:00 – + Bogumiła Fijałkowskiego.

11:30 – za Parafian, Rodaków i Gości.

11:30 – Chrzest Apolonii Oracz.

16:00 – + Józefa Druszcza w k.r.śm., Władysława Czesława Andrzejczaków.

UWAGA !!!

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE.
W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.