PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE. W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.

INTENCJE MSZALNE 21 – 27 CZERWCA 2021R.

Poniedziałek 21.06 Wspom. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

7:00 – + Jana w 4 r. śm. Janinę Ciarkowskich, Stanisława Elżbietę Ciarkowskich, dz. Ciarkowskich i dz. Królikowskich, Stanisławę Jana Filów.

7:00 – + Stanisława Wasiaka w 1 r. śm.

18:00 – + Mariannę Tomczyk – od córki Jolanty z rodziną.

Wtorek 22.06

6:30 – + Mariana i Stanisława Gaców.

7:00 – + Michała Milczarskiego w 15 r. śm.

7:00 – dzięk.-błag. dla Justyny i Marcina Dąbrowskich w 25 r. ślubu z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatów i ich dzieci.

18:00 – + Antoniego Klimka – od rodziny i uczest. pogrzebu.

Środa 23.06

6:30 – + Czesława Pioruna w k.r.śm., Krystynę Adama Wiaderków, Eugeniusza Olczaka, Mariana Marchewę, Tadeusza Grzegorczyka.

7:00 – + Janinę Stanisława Klimków, dz. Klimków i Nowaków.

7:00 – + Jana i Zofię Milczarskich.

18:00 – dzięk.-błag. dla Janiny Lesiak z okazji imienin z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP oraz + Kazimierza Lesiaka z racji Dnia Ojca – od córki Elżbiety.

Czwartek 24.06 Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

6:30 – + Helenę Władysława Józefa Jana Stanisława Klimków, bratowe i szwagrów, Antoniego Tyńca, Mariana Mariannę Grzejszczyków, d i b.

6:30 – + Janinę i Jana Milczarskich, d i b.

7:00 – + Jana Lubeckiego.

18:00 – + Jana Adamskiego – od żony i dzieci z rodzinami.

Piątek 25.06

7:00 – + Zofię Jana Stanisława Zuchalskich, Jana Annę Cecylię Barszczów, Natalię Nowak, Mariana Mariannę Sławomira Szotów, zm. z rodziny.

7:00 – + Stefanię Franciszka Klimków, Stefana Szymczyka, Annę Zdanowicz.

18:00 – + Stanisława w 4 r. śm. i Mariannę Grzegorczyków – od dzieci.

18:00 – + Mariannę Tomczyk – od syna Waldemara z rodziną.

Sobota 26.06

6:30– + Jerzego Magdzickiego, zm. Dybczyńskich i Dyjasów.

6:30– + Adama Genowefę Bińkowskich, Piotra Gajdę, Henryka Krystynę Bińkowskich, Zdzisława Dąbrowskiego.

7:00 – + Jana Śmiałka z racji imienin, Jana Karolinę Grzegorczyków.

7:00 – + Mariannę Rus w 2 r. śm.

18:00 – dzięk. za włożony trud i przygotowanie do Komunii dla Pani Katechetki Anny Marciniak z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP – od dzieci komunijnych.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.06

7:00 – dzięk.-błag. dla Eweliny i Leszek w k.r. ślubu z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatów i Ich dzieci.

9:00 – dzięk.-błag. dla Janiny Natorskiej w 90 ur. z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatki – od dzieci, wnuków i prawnuków.

9:00 – dzięk. za łaski otrzymane w roku szkolnym z prośbą o Boże błog. na czas wakacyjnego odpoczynku dla uczniów, dyrekcji, nauczycieli, wychowawców, katechetów i pracowników szkoły.

11:30 – o błogosławieństwo Boże dla Księdza Proboszcza Jana i Księdza Pawła z racji imienin – od Parafian.

16:00 – dzięk.-błag. z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla rodziny, dzieci i wnuków.

UWAGA !!!

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE.
W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.