PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE. W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.

WYPOMINKI I INTENCJE NA 2021 ROK, MOŻNA ZAMAWIAĆ OD 19 PAŹDZIERNIKA.

INTENCJE MSZALNE 19 – 25 PAŹDZIERNIKA 2020R.

Poniedziałek 19.10

6:30 – + Monikę Kupidura w r. śm., Leszka Sobczaka, Ewę Józefa Bocheńskich, zm. z rodz. Sobczaków, Romana Bożenę Leśnowolskich

6:30 –+ Jana Teofilę Tadeusza Jacka Sobczaków, Stanisławę Franciszka Grzegorczyków.

16:30 –+ Krystynę Gałek, Marię Tadeusza Edwarda Szwaczyków, Janinę Antoniego Gałków, Zofię Jana Kazimierza Strzałkowskich, Henryka Kowalczyka, Piotra Gałka, Bożenę Mateja, Pawła Broćka.

16:30 – + Henryka Janinę Jana Edwarda Kozłów, Jadwigę Grzegorza Kępczyńskich, zm. z rodz., d i b.

Wtorek 20.10

7:00 – + Stanisława Ciarkowskiego – od rodz. i uczest. pogrzebu.

16:30 – + Natalię Ciechowicz w 1 r. śm.

16:30 – + Mariannę Antoniego Henryka Józefa Dobrzańskich, Małgorzatę Jana Stanisława Włodarczyków.

Środa 21.10

6:30 – + Jana Wiktorię Szymczaków, Tadeusza Leokadię Ogrodniczków, Stanisława Łomżę.

7:00 – + Mariana i Stanisława Gaców.

16:30 – + Józefa Juliannę Mieczysława Halinę Sobczaków, Krystynę Pełka, Tadeusza Grzegorczyka, d i b.

Czwartek 22.10

6:30 – + Zofię Józefę Stefana Kazimierza-Mariana Helenę Juliana Grzegorczyków.

7:00 – + Adama Ciechowicza w 1 r. śm.

16:30 – + Stanisława Annę Adama Grzegorczyków, Franciszkę Jakuba Dyasów, Władysława Cecylię Dyasów, Stanisławę Tadeusza Gniadków.

Piątek 23.10

6:30 – + Janinę Kuźma – od rodz. i uczest. pogrzebu.

7:00 – dzięk.-błag. dla Sióstr KŻR p. Grzegorczyk z Potworowa oraz dla ich rodzin z prośbą o Boże błog., opiekę NMP i zdrowie oraz za zmarłe Siostry.

16:30 – od p. Stańczykowskiej z ul. Olszańskiej

Sobota 24.10

6:30 – + Tomasza Gacę w 4 r. śm., Stefana Teresę Witaszków, zm. Gaców Witaszków Królikowskich.

7:00 – + Jana i Tadeusza Adachów.

7:00 – + Dariusza Mędrę, Eugeniusza Wiesława Jarosława Mędrów, rodziców, d i b, dusze w czyśćcu cierpiące.

16:30 – + Michała w r. śm. Tomasza Jana Grzegorczyków, Annę Bolesława Stanisława Mieczysława Goclów.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 25.10

7:00 – + Zdzisława Krzysztofa Zofię Stanisława Bocheńskich.

9:00 – dzięk.-błag. dla Natalii Drabik w 18 r. ur. z prośbą o Boże błog., opiekę NMP i zdrowie dla Jubilatki w dorosłym życiu – od rodziców z rodzeństwem.

11:30 – dzięk.-błag. dla Kazimiery i Mariana Królikowskich 60 r. ślubu z prośbą o Boże błog., opiekę NMP i zdrowie dla Jubilatów

11:30 – Chrzest Franciszka Świądra.

11:30 – Chrzest Natalii Rity Zasowskiej.

16:00 – dzięk.-błag. dla Sióstr KŻR p. Janiny Lesiak z Potworowa oraz dla ich rodzin z prośbą o Boże błog., opiekę NMP i zdrowie oraz za zmarłe Siostry.

16:00 – dzięk.-błag. dla Sióstr KŻR p. Mosiołek z Potworowa oraz dla ich rodzin z prośbą o Boże błog., opiekę NMP i zdrowie oraz za zmarłe Siostry.

UWAGA !!!

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE.
W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.