PAMIĘTAJMY, ŻE WSZYSCY UCZESTNICY LITURGII ZOBOWIĄZANI SĄ ZAKŁADAĆ MASECZKI OCHRONNE.

MOŻEMY TAKŻE PRZEŻYWAĆ MSZE ŚWIĘTĄ NA PLACU WOKÓŁ ŚWIĄTYNI, PAMIĘTAJĄC JEDNOCZEŚNIE O OBOWIĄZUJĄCYCH ODSTĘPACH 2 METRÓW OD KOLEJNEJ OSOBY.

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE. W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.

INTENCJE MSZALNE 2 SIERPNIA 2020R.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7:00 – + Karinę Strulak i Mariana Strulaka.

9:00 – dzięk.-błag. dla Elżbiety i Andrzeja Sobczaków w 45 r. ślubu z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatów.

9:00 – dzięk.-błag. dla Weroniki Przyborek w 18 r. ur. z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatki w dorosłym życiu.

11:30Msza Święta sprawowana przez Ks. Bpa Adama Odzimka z udzieleniem młodzieży sakramentu bierzmowania oraz z prośbą o błogosławieństwo Boże dla uprawiających paprykę i warzywa z okazji Święta Papryki.

16:00 – Za Parafian, Rodaków i Gości.

INTENCJE MSZALNE 3 – 9 SIERPNIA 2020R.

Poniedziałek 3.08

6:30 – + Wojciecha Warchoła w r. śm., Józefa Zbigniewa Warchołów.

7:00 –+ Annę i Jana Dudkiewiczów w k. r. śm.

Wtorek 4.08

6:30 – + Feliksa Kuźmę – od żony i dzieci.

7:00 – + Anielę Władysława Mieczysława Andrzeja Stanisława Stefańczyków, Stanisława Nowaka, Anielę Bińkowską, Janinę Michalak, d i b.

Środa 5.08

6:30 – + Franciszka Mariannę Strzałkowskich, Ks. Józefa Katarzynę Stanisława Królikowskich.

7:00 – dzięk.-błag. dla Aleksandry Popis w 18 r. ur. z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatki w dorosłym życiu.

Czwartek 6.08 Święto Przemienienia Pańskiego – I czwartek miesiąca

7:00 – + Janinę Popis w k. r. śm. Helenę Władysława Katarzynę Władysława Jana Popisów, d i b.

9:00 – + Jerzego w k. r. śm. Władysławę Antoniego Mieczysława Sobczaków, Helenę Stanisława Mariannę Grzegorczyków, Bogumiłę Bajor, Grzegorza Karlikowskiego, Stanisławę Józefa Jędrzejczyków, d i b.

Piątek 7.08 I piątek miesiąca

6:30 – Spowiedź.

7:00– + Józefa Antoniego Zofię Grzegorczyków, Jana Karolinę Grzegorczyków, Jana Śmiałka, Mieczysława Bronisławę Sadkowskich.

15:00 – Msza św. ślubna: Sylwia i Paweł Włodarczyk

Chrzest Michała Włodarczyka.

17:00 – Spowiedź.

18:00 – + Helenę Stanisława Sosnowskich, Romana Filę.

Sobota 8.08

6:30 – + Stanisławę Władysława Dyasów.

7:00 – + Henryka Lesiaka, Kazimierza Leokadię Młodzieńców.

13:00 – Chrzest Laury Witaszek.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 9.08

7:00 – + Jana Kozłowskiego w 6 r. śm., Janinę Radosława Ireneusza Kozłowskich, Łukasza Wąsika, d i b, zm. z rodziny.

9:00 – dzięk.-błag. dla Mateusza Klimka w 18 r. ur. z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatka w dorosłym życiu.

11:30 – p. M.Olszewska.

11:30 – Chrzest Celiny Anny Sobczak z Długiego.

16:00 – + Marka Grzegorczyka w 12 r. śm. i Helenę Jędrasik.

UWAGA !!!

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE.

W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.