DRODZY PARAFIANIE!OD 30 MAJA ZOSTAJE ZNIESIONY LIMIT UCZESTNIKÓW MSZY ŚWIĘTYCH ORAZ NABOŻEŃSTW.

PAMIĘTAJMY, ŻE WSZYSCY UCZESTNICY LITURGII ZOBOWIĄZANI SĄ ZAKŁADAĆ MASECZKI OCHRONNE.

MOŻEMY TAKŻE PRZEŻYWAĆ MSZE ŚWIĘTĄ NA PLACU WOKÓŁ ŚWIĄTYNI, PAMIĘTAJĄC JEDNOCZEŚNIE O OBOWIĄZUJĄCYCH ODSTĘPACH 2 METRÓW OD KOLEJNEJ OSOBY.

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE. W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.

INTENCJE MSZALNE 7 CZERWCA 2020R.

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

7:00 – + Zmarłych Grzybkowskich i Grzegorczyków.

9:00 – dzięk.-błag. dla Władysława Kwapisa w 80 r. ur. z prośbą o Bożebłog., zdrowie i opiekę NMP dla Jubilata – od żony i córek z rodzinami.

11:30 – Za Parafian, Rodaków i Gości.

13:30 – Chrzest Marcel-Jan Wrzesień z Łojkowa.

16:00 – dzięk.-błag. dla Magdaleny i Arkadiusza Narożników w 3 r. ślubu z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatów i Ich syna Wojtka.

INTENCJE MSZALNE 8 – 14 CZERWCA 2020R.

Poniedziałek 8.06

6:30 – + Mieczysława Stefańczyka, Mariannę Urbana Gaców, Zofię Postek.

7:00 –+ Natalię i Jana Ciechowiczów.

Wtorek 9.06

6:30 – + Józefa Michała Władysławę Nesków.

7:00 – + Aleksandra Cegłę, Stefanię Piwońską, Henryka Starzyka

7:00 – + Annę Adama Tomczyków, Stanisława Tomczyka, Karolinę Józefa Gębczyków, d i b.

Środa 10.06

6:30 – dzięk.-błag. dla Magdy Gaca w 18 r. ur. z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatki w dorosłym życiu oraz dla Córek i całej Rodziny.

7:00 – + Józefa i Zofię Stępniów.

7:00 – + Władysława Biniszewskiego – od rodz. i uczest. pogrzebu.

Czwartek 11.06 UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA – BOŻE CIAŁO

7:00 – dzięk.-błag. dla Ewy i Wojciecha Natorskich w 25 r. ślubu z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatów i Ich dzieci.

9:00 – + Ireneusza Kozłowskiego – od rodz. i uczest. pogrzebu.

10:30 – Za Parafian, Rodaków i Gości.

PROCESJA DO 4 OŁTARZY.

16:00 – od Zofii Klimek ze Rdzowa

Piątek 12.06

6:30– + Jana Adamskiego – od rodz. i uczest. pogrzebu.

7:00 – + Irenę Mieczysława Wojciecha Gębczyńskich, Annę Mariana Kowalczyków.

18:00– dzięk.-błag. z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla Rodziny Włodarczyków, dzieci wnuków i prawnuków.

Sobota 13.06

6:30 – od Danuty Karasek za + Janinę i Józefa…

7:00 – + Jana Wąsika w 40 r. śm., Janinę Andrzeja Wąsików, Zofię Krzysztofa Szerszeniów – od syna Stanisława.

18:00 – Apostolstwa Dobrej Śmierci p. Lesiak.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.06

7:00 – + Piotra Kołodziejczyka w k. r. śm.

9:00 – w intencji własnej.

11:30 – dzięk.-błag. dla Danuty i Władysława Sobczaków w 50 r. ślubu z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatów i dla Ich Córek z Rodzinami, wnuków i prawnuków.

11:30 – dzięk.-błag. dla Danuty Kilijanek w 70 r. ur. z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatki.

13:30 – Chrzest Bartosza Kozłowskiego.

16:00 – + Tadeusza Neskę w 8 r. śm.

UWAGA !!!

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE.

W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.