PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE. W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.

28 LISTOPADA – 4 GRUDNIA 2022R.

Poniedziałek 28.11

6:30 – + Jana w 3 r. śm. i Janinę Rojek.

7:00 – + Helenę Chmiel – od siostrzenicy Beaty.

Wtorek 29.11

6:30 – + Małgorzatę Nowak – od Magdaleny i Rafała Jaroszów.

7:00 – + Zofię Antoniego Józefa Pająków, Helenę Józefa Stanisława Stanisławę Franciszkę zm. Turków, Janinę Rylską.

7:00 – + Mariannę Gruszczyńską – od rodz. i uczest. pogrzebu.

Środa 30.11 Święto św. Andrzeja, apostoła

6:30 – dzięk.-błag. dla Rodziny Laskowskich z prośbą o Boże błogosławieństwo zdrowie i opiekę NMP – od s. Zakonnej Laskowskiej.

7:00 – + Mariana Grzegorczyka w k.r.śm.

Czwartek 1.12 I czwartek miesiąca

6:30 – + Kazimierę i Tadeusza Klimków.

7:00 – + Władysława Katarzynę w 11 r. śm. Wlazło, Kazimierza Karolinę Helenę Kopytowskich, Józefa Janinę Władysława Snopczyńskich, Mieczysława Petynkę.

7:00 –+ Zofię Biniszewską – od rodz. i uczest. pogrzebu.

Piątek 2.12 I piątek miesiąca

6:30 – + Tadeusza Mariannę Jana Solińskich, Władysława Stanisławę Urbańczyków.

7:00 – + Józefa w 2 r. śm i Wiesława Grzegorczyków.

15:30 – Spowiedź.

16:00 – w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy własne i narodu.

Sobota 3.12 I sobota miesiąca

Wsp. św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

6:30 – + Andrzeja w 8 r. śm. i Celinę Świerczyńskich, Mariannę Stanisława Mieczysława Tkaczyków, Halinę Iwonę Lerków, Henrykę Andrzeja Sochów.

7:00 – + Józefa Wasilewskiego, Stanisławę Edwarda Kawińskich.

7:00 – + Tomasza Władysława Stanisława Janinę Sobczaków, Tadeusza Stępniaka, Ewę Złotkowską.

II NIEDZIELA ADWENTU – 4.11

7:00 – + Stanisława Derleckiego w r. śm.

9:00 – dzięk.-błag. w intencji pracowników i klientów Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Radomiu–Oddział w Potworowie z prośbą o Boże błogosławieństwo zdrowie i opiekę NMP.

11:30 – za Parafian, Rodaków i Gości.

16:00 – + Jana Helenę Pruszczyków – od dzieci.

UWAGA !!!

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE.
W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.