PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE. W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.

INTENCJE MSZALNE 21 – 27 października 2019R.

Poniedziałek 21.10

6:30 – + Jana Wiktorię Szymczaków, Tadeusza Leokadię Ogrodniczków, Stanisławę Łomża, d i b.

7:00– dzięk.-błag. dla Iwony i Pawła Sobczaków w 15 r. ślubu z prośbą o Boże błog., opiekę NMP i zdrowie dla Nich i dla Ich dzieci Katarzyny i Sebastiana.

16:30 – + Józefa Juliannę Mieczysława Halinę Sobczaków, Krystynę Pełka, Tadeusza Grzegorczyka, d i b.

Wtorek 22.10

6:30 – + Bogumiła Fijałkowskiego.

7:00 – + Zofię Józefę Stefana Kazimierza-Mariana Helenę Juliana Grzegorczyków.

13:00 – Msza Św. pogrzebowa za + Adama Ciechowicza.

16:30 – + Stanisława Annę Adama Grzegorczyków, Franciszkę Jakuba Dyasów, Władysława Cecylię Dyasów, Stanisławę Tadeusza Gniadków.

Środa 23.10

6:30 – + Zdzisława Krzysztofa Zofię Stanisława Bocheńskich.

6:30 – + brata Stanisława, siostrę Zofię i zm. z Rodziny – od Siostry zakonnej Hiacynty.

7:00– dzięk.-błag. dla Kazimierę i Mariusza Królikowskich w 59 r. ślubu z prośbą o Boże błog., opiekę NMP i zdrowie dla Jubilatów i Ich dzieci, wnuków i prawnuków.

Czwartek 24.10

6:30 – + Tomasza Gacę Adama Jana Andrzeja Gaców, Stefana Teresę Witaszków, ks. Józefa Królikowskiego, ks. Witolda Witaskę, zm. Witasków Królikowskich Gaców, d i b.

7:00 – dzięk.-błag. dla Katarzyny i Grzegorza Popisów w 18 r. ślubu z prośbą o Boże błog., opiekę NMP i zdrowie dla Nich i dla Ich córek.

16:30 – + Michała w r. śm., Tomasza Jana Grzegorczyków, Annę Bolesława Goclów.

Piątek 25.10

7:00 – + Dariusza Eugeniusza Wiesława Jarosława Mędrów, rodziców, b i d.

16:30 – + Władysława Sędzikowskiego w 6 r. śm., Łukasza Krzemińskiego.

16:30 – + zmarłe siostry z KŻR p. Marii Grzegorczyk z ul. Łódzkiej i zm. z ich rodzin i ks. Stefana Szarego.

Sobota 26.10

7:00 – + Kazimierę Kowalczyk w k.r.śm., Tadeusza Grzegorczyka, zm. Kowalczyków i Grzegorczyków.

7:00 – + Zofię Adama Derleckich.

15:00 – Nabożeństwo różańcowe.

16:00 – Msza Święta ślubna: Dorota Latosek i Szymon Grzegorczyk.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 27.10

7:00 – + Józefa Popisa, zm. rodziców Popisów i Rojków, zm. braci, szwagra, Anie Rajwa, d i b, zm. Popisów i Rojków.

9:00 – + Jana-Tadeusza Adacha w 2 r. śm.

11:30 – dzięk.-błag. dla Leokadii i Józefa Włodarczyków w 60 r. ślubu z prośbą o Boże błog., opiekę NMP i zdrowie dla Jubilatów i Ich dzieci, wnuków i prawnuków.

11:30 – Chrzest Wiktora Ciarkowskiego.

16:00 – dzięk.-błag. z prośbą o Boże błog., opiekę NMP i zdrowie dla Sióstr z KŻR p. Ewy Mosiołek.

UWAGA !!!

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE.

W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.