PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE. W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.

INTENCJE MSZALNE 15– 21 KWIETNIA 2024R.

Poniedziałek 15.04

6:30 – + Bolesława Stachurskiego w 7 r. śm. zm. z rodz. Nożyńskich – od żony i dzieci.

7:00 – + Stanisława Józefa Helenę Ciarkowskich, Stefanię Jana Raków.

Wtorek 16.04

6:30 – + Józefa w r. śm. Zofię Lucynę Popisów, zm. z rodz. Turków Stefańskich Klimków.

6:30 – + Krzysztofa Zająca – od rodz. i uczest. pogrzebu.

7:00 – + Natalię w 4 r. śm. i Mariana Dybczyńskich, zm. z rodz. Dybczyńskich Dyasów, Jerzego Magdzickiego.

7:00 – + Mariusza Działkowskiego – od mieszkańców ul. Radomskiej.

Środa 17.04

6:30 – + Helenę Władysława Stanisława Wojciechowskich.

6:30 – + Krzysztofa Zająca – od żony i dzieci.

7:00 – dzięk.-błag. dla Marianny i Józefa Nesków w k. r. ślubu z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatów i ich dzieci i wnuków.

7:00 – + Stanisława i Norberta Nesków.

Czwartek 18.04

6:30 – + Władysławę w 4 r. śm. Tadeusza Jana Grzegorczyków, Antoninę Stanisława Ruszczyków, Henryka Kwietniewskiego.

6:30 – + Władysława Jana Helenę Janinę Marię Katarzynę Mieczysławę Michała Władysława Popisów, Jana Wiesława Mariusza Stefanię Działkowskich, Andrzeja Żurowskiego, d i b.

7:00 – + Mariannę Zofię Michała Aleksandrę Janczarów, Jana Władysława Milczarskich.

7:00 – + Krzysztofa Zająca – od rodz. i uczest. pogrzebu.

Piątek 19.04

6:30 – + Jana Walasika w 13 r. śm., Józefa Stefanię Walasików, Józefa Mariannę Krystynę Wiesława Głuszyńskich, d i b.

6:30 – + Janinę Stanisława Kacperskich, d i b z rodz. Kaperskich Goclów.

7:00 – dzięk.-błag. dla Zofii i Andrzeja Szymczaków w 44r. ślubu z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatów, dzieci i wnuków.

7:00 – + Leokadię w 25 r. śm. Kazimierza Mariana Ruszczyków.

Sobota 20.04

6:30 – + Tadeusza w 3 r. śm. i Danielę Stolarczyków.

6:30 – + Mariusza Działkowskiego – od kolegi Michała Myziaka z rodz.

7:00 – + Tadeusza Stefanię Bożenę Stanisława Woźniaków, Janinę Kałuzińską.

13:00 – dzięk.-błag. dla Genowefy Grzegorczyk w 88 r. ur. z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatki, dzieci, wnuków, prawnuków, za siostry i ich rodziny oraz za księży.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNADOBREGO PASTERZA – 21.04

7:00 – dzięk.-błag. dla Bernadety i Henryka Cegłów w 45 r. ślubu z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę NMP dla Jubilatów i ich dzieci i wnuków.

9:00 – + Tomasza Sobczaka w k. r. śm. – od żony i dzieci.

11:30 – za Parafian, Rodaków i Gości.

11:30 – Chrzest Aleksandra Sobczaka z Grabowej.

16:00 – + Stanisława Kowalczyka w 5 r. śm.

16:00 – + Joannę i Stanisława Kowalczyków, Wacławę Leśnowolską.

UWAGA !!!

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE.
W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.