W niedzielę 28 czerwca na Mszy świętej o godzinie 11:30 świętowaliśmy imieniny naszych Kapłanów – proboszcza ks. kan. Jana Gruszki i wikariusza ks. Pawła Tobery. Sumę rozpoczęliśmy uroczysta procesją na wejście. Mszy świętej przewodniczył Ksiądz Proboszcz Jan. Księża sprawowali Mszę świętą imieninową za siebie wzajemnie – Ksiądz Paweł z okazji uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, która przypadała we środę, a Ksiądz Jan z okazji uroczystości Św. Apostołów Piotra i Pawła, w jej wigilię. Ksiądz Paweł świętował obchodzoną w tym roku, także 5-tą rocznicę święceń kapłańskich.

Po Mszy świętej przedstawiciele Naszej Parafii – dzieci, młodzież bierzmowana, Oaza Rodzin, Koła Żywego Różańca, Ministranci, Władze Gminy – złożyli piękne, a nawet śpiewające życzenia naszym Księżom, które wyrażały wdzięczność za Ich posługę duszpasterską w Naszej Parafii. Na Mszy świętej byli obecni Rodzice i Siostra Księdza Pawła.