PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE. W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.

INTENCJE MSZALNE 6 – 12 MAJA 2024R.

Poniedziałek 6.05 Święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba

6:30 – + Helenę Stanisławę Józefa Stanisława Turków, Genowefę Bronisława Jana Lesiaków, Mateusza Klimka, Józefę Ciechowicz, Mariannę Kozdrach.

7:00 – + Stanisława Wojciechowskiego i Jana Skwarka.

7:00 – + Mariusza Działkowskiego – od pracowników Firmy Euro Papryka z Potworowa.

18:20 – + Grzegorza Stefańskiego – od żony i dzieci.

Wtorek 7.05

6:30 – + Józefa w 10 r. śm. i Mariannę Iskrzyńskich.

6:30 – + Kazimierza Sobczaka – od żony i dzieci.

7:00 – + Mariusza Działkowskiego – od rodziców.

18:20 – dzięk.-błag. dla dzieci, wnuków i prawnuków w rodzinie Anny Fila ze Rdzowa z prośbą o Boże błog. zdrowie i opiekę NMP.

18:20 – + Grzegorza Stefańskiego – od KŻR p. Anny Fila ze Rdzowa.

Środa 8.05 Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski

6:30 – + Stanisława Turka, Stanisława Iskrzyńskiego, zm. Turków i Iskrzyńskich.

7:00 – + Kazimierza w k.r.śm. Jana Józefę Stefańskich, Teofilę Mariana Elżbietę Mierników, d i b.

7:00 – + Stanisława Górskiego – od córki z mężem, synami i wnukami.

18:20 – + Stanisława Królikowskiego, Helenę Stanisława Sosnowskich, Annę Józefa Królikowskich.

Czwartek 9.05

6:30 – + Mariannę Franciszka Sobczaków, Jana Mariannę Katarzynę Wójcików.

7:00 – + Stanisława Pająka, Stanisławę Jana Klimków, zm. dzieci, Helenę Józefa Pająków.

7:00 – w intencji Stanisława Sety o błog. Boże i łaski Boże za przyczyną Pana Jezusa Miłosiernego.

18:20 – + Zofię Jana Marka Wojdalskich, Mariannę Stanisława Tomczyków.

Piątek 10.05

6:30 – + Annę Józefa Stefańskich, Katarzynę Papis, Małgorzatę Lechocką, Kazimierza Litwińskiego, d i b.

7:00 – + Mariannę Krajewską, Franciszka Popisa, ks. Tadeusza Popisa, Genowefę Władysława Nesków, zm. Popisów i Skibów.

18:20 – + Zygmunta i Genowefę Stańczykowskich, Antoninę Stefańską, Marię Pisarek, Kazimierza Stefańskiego, zm. dziadków Stańczykowskich i Stefańskich.

18:20 – + Teofila Bronisława Stanisława Mariana Mariannę Mieczysława Hanków, Stanisława Kilijanka, Małgosię Kos, Krystynę Tadeusza Skrzyniarzów, Mariannę Osowską, zm. z rodz. Hanków i Magdzickich.

Sobota 11.05

6:30 – + Katarzynę Jana Wójcików, Helenę Wacława Kalitów.

7:00 – + Mariannę w k. r. śm. i Stanisława Tomczyków, zm. Czapników i Tomczyków.

15:00 – Chrzest Franciszka Lesiaka ze Rdzowa.

18:20 – + Aleksandrę Brociek w 5 r. śm. Mariusza Kazimierę Jana Broćków, Kazimierza Rysia, d i b.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGONIEDZIELA 12.05

7:00 – od p. Dolega z Grabowej.

9:00 – + Józefa w 31 r. śm. Janinę Mariana w 13 r. śm. Piotra w 5 r. śm. Kowalskich i Grzegorczyków.

11:30 – za Parafian w intencji obchodzących Jubileusz 50-lecia i 25- lecia małżeństwa, Rodaków i Gości.

16:00 – + Stanisława Neskę – od Ewy Neska.

UWAGA !!!

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAMAWIALI MSZĘ ŚWIĘTĄ O POTWIERDZENIE JEJ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO PIĄTKU – PRZED NIEDZIELĄ, W KTÓRĄ BĘDĄ CZYTANE INTENCJE.
W PRZYPADKU NIE POTWIERDZENIA, INTENCJA NIE BĘDZIE WYCZYTANA I SPRAWOWANA.