DRODZY PARAFIANIE!

W zawiązku z zaistniałą sytuacją i niemożliwością uczestniczenia we wspólnych celebracjach Triduum Paschalnego, zachęcamy Was do duchowej łączności z naszą świątynią w godzinach, gdy będą odbywały się one w kościele parafialnym. Szczególnie jednak niech będzie to uczestnictwo poprzez transmisję obchodów Wielkiego Tygodnia w Radio, Telewizji i Internecie.

Oto godziny w których będziemy sprawować liturgię w naszej świątyni – przypominamy, że zgodnie z ograniczeniem we Mszy Świętej i Liturgii uczestniczą osoby, które zamówiły intencję – 5 osób.

WIELKI CZWARTEK – godzina 17:00

Tradycyjnie, po Mszy Świętej Adoracja Pana Jezusa w ciemnicy – do godziny 21:00 – pamiętajmy, aby w kościele jednocześnie nie przebywało więcej, niż 5 osób.

WIELKI PIĄTEK

– adoracja od godziny 8:00

– godzina 16:00 Droga krzyżowa i Liturgia Męki Pańskiej

Tradycyjnie, po Liturgii wielkopiątkowej, Adoracja Pana Jezusa w grobie – do godziny 21:00 – pamiętajmy, aby w kościele jednocześnie nie przebywało więcej, niż 5 osób.

WIELKA SOBOTA

– adoracja od godziny 8:00

– godzina 17:00 Liturgia Wigilii Paschalnej

Tradycyjnie, po Liturgii Wigilii Paschalnej, Adoracja Pana Jezusa w grobie – do godziny 21:00 – pamiętajmy, aby w kościele jednocześnie nie przebywało więcej, niż 5 osób.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA – godzina 6:00, 9:00, 11:30

REZUREKCJA – z powodu ograniczonej do 5 osób liczby wiernych, zgodnie z zaleceniami Konferencji Episkopatu Polski, zamiast tradycyjnej procesji wokół kościoła, obwieszczającej radość ze ZMARTWYCHWSTANIA CHRYSTUSA, Kapłan udzieli przed drzwiami świątyni uroczystego błogosławieństwa całej Naszej Parafii – wszystkim Parafianom zgromadzonym w domach.

ZAPRASZAMY WAS DO DUCHOWEJ ŁĄCZNOŚCI Z NAMI W TYCH, DNIACH ORAZ DO TRADYCYJNEJ ADORACJI PANA JEZUSA W CIEMNICY I GROBIE.