Kaplica Wieczystej Adoracji w intencji pokoju na świecie. Jedyna w Polsce i jedna z 12 na świecie, należąca do 12 Gwiazd w Koronie Maryi Królowej Pokoju.

We wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, 21 listopada 2018r., grupa 18 parafian udała się wraz z Księdzem Pawłem na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Niepokalanie Poczętej, do Teresina – Niepokalanowa. Modliliśmy się w Kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu. O godzinie 11:00 jako jedyna grupa pielgrzymów tego dnia, uczestniczyliśmy w Eucharystii, w której polecaliśmy Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej intencje, z którymi przybyliśmy do Naszej Matki oraz wszystkich naszych parafian i księży. Po Mszy Świętej obejrzeliśmy Panoramę Tysiąclecia, przedstawienie Męki Pańskiej. A następnie udaliśmy się do kaplicy wybudowanej przez Założyciela, tego świętego miejsca, św. o. Marię Maksymiliana Kolbego, gdzie w zakrystii znajduje się cela w której spędzał czas Święty Męczennik.  Zwiedziliśmy również muzeum Świętego Rycerza Niepokalanej. Oczywiście na koniec zakupiliśmy pamiątki z pielgrzymki.

Panorama tysiąca lat chrześcijaństwa na Ziemiach Polskich.
Misterium Męki Pańskiej w formie teatru.
Kaplica zbudowana przez św. o. Maksymiliana Kolbego.