Popołudniu 2 czerwca rozpoczęliśmy modlitewne czuwanie – JERYCHO RODZIN – w naszej parafii. Przez 24 godziny dzieci, młodzież, rodziny, osoby starsze, Koła Żywego Różańca czuwali przy Najświętszym Sakramencie, a adoracji towarzyszyła obecność cudownego, słynącego łaskami obrazu Matki Bożej Starorodzinnej ze Studzianny.

Dziękujemy strażakom z OSP Wyśmierzyce za to, że potrafili stanąć na wysokości zadania i odprowadzili Obraz do naszej parafii.
17:45 – Powitanie Obrazu Matki Bożej Świętorodzinnej w naszej parafii.
O godzinie 18.00 – Msza św. w intencji świętości małżeństw i rodzin w parafii
Po Mszy Świętej, całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu przy słynącym łaskami Obrazie
Po Mszy św. adoracja dzieci za rodziców
Relikwie Zelli i Ludwika Martin – rodziców św. Teresy od Dzieciątka Jezus
O godzinie 21 adoracja scholi i ministrantów
Podczas całonocnej adoracji cały czas czuwali parafianie – Koła Żywego Różańca, rodziny, osoby indywidualne

3 czerwca w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Mszą św. o godzinie 16:00 zakończyliśmy Jerycho Rodzin w naszej parafii, uroczystym aktem zawierzenia naszych rodzin Świętej Rodzinie.

Następnie Cudowny Obraz został przekazany do kolejnej parafii, do Bukówna.